تور مراکش

مراکش کشوری در شمال غربی ترین نقطه قاره آفریقا است. سفر به مراکش برای هر بازدید کننده ای می تواند سفری رویایی و فراموش نشدنی باشد. تور مراکش به صورت یک هفته ای و برای اقامت 2 شب در کازابلانکا (بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر مراکش) و 4 و یا 5 شب در پایتخت گردشگری کشور مغرب، شهر مراکش برنامه ریزی شده است.

اخذ ویزای مراکش به حداقل 15 روز زمان احتیاج دارد، لذا خواهشمند است به تناسب زمان سفر و با در نظر گرفتن زمان مورد نیاز برای ویزا اقدام به ثبت نام نمایید.

ایرلاین مدت اقامت تاریخ حرکت
emirates_logo 6 شب و 7 روز 22 دی، 6 و 20 بهمن و 4 اسفند
دانلود پکیج و برنامه سفر
خدمات تور
  • پرواز رفت و برگشت ایرباس 380 هواپیمایی امارات
  • ویزای مراکش و بیمه مسافرتی
  • 2 شب اقامت در کازابلانکا به همراه صبحانه
  • 4 شب اقامت در مراکش به همراه صبحانه
  • 5 گشت رایگان به همراه 3 وعده ناهار
  • کلیه ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری
  • بیمه مسافرتی تا سقف 10000 یورو
  • همراهی راهنمای فارسی زبان
برچسب نام هتل درجه قیمت دوتخته قیمت یک تخته 2 تا 12 سال
Eco Oum Palace کازابلانکا
Atlas Asni مراکش
Star4 4,990,000 5,990,000 3,990,000
Luxe Sheraton کازابلانکا
Le Grand Savoy مراکش
Star5 5,990,000 6,990,000 4,790,000
  • کلیه قیمت ها به تومان و به ازای هر نفر می باشد

برنامه سفر تور مراکش

روز اول و دوم:

سفر خاطره انگیز ما با پرواز شماره 978 هواپیمایی امارات به مقصد دبی در تاریخ 12 ژانویه 2018 مصادف با 22 دیماه سال 96 روز جمعه ساعت 23:55 آغاز خواهد گردید، بنابراین اولین قرار ما در فرودگاه امام خمینی تهران ساعت 20:40 روز جمعه خواهد بود و راهنمای تور خود را در مقابل کانترهای هواپیمایی امارات ملاقات خواهید کرد. پس از انجام تشریفات پرواز با پرواز ذکر شده به دبی پرواز خواهیم کرد و ساعت 02:30 بامداد روز 13 ژانویه به فرودگاه دبی وارد خواهیم شد. پرواز بعدی با پرواز شماره 751 هواپیمایی امارات با بزرگترین و مدرن ترین هواپیمای روز (ایرباس 380) به مقصد کازابلانکا ساعت 07:25 بامداد می باشد. این پرواز ساعت 12:15 ظهر به وقت محلی وارد فرودگاه محمد پنجم کازابلانکا می شود.

پس از ورود و انجام تشریفات ورود با همراهی راهنمای تور فرودگاهی کازابلانکا را ترک خواهیم کرد و پس از یک گشت پانورامیک و مختصر به هتل محل اقامت خود ترانسفر خواهیم شد. در این گشت از منطقه آنفا بازدید می کنیم، اندکی در ساحل اقیانوس اطلس در کازا معروف به کورنیش استراحت می کنیم و پس از آن بعد از بازدید از مسجد حسن ثانی به هتل خواهیم رفت

روز سوم:

پس از صرف صبحانه در هتل، گشت یک روزه رباط پایتخت کشور مغرب آغاز خواهد شد، رباط در 75 کیلومتری شرق کازا واقع شده است و طول مسیر کمتر از 1 ساعت خواهد بود. در شهر رباط از کاخ پادشاهی، بنای یادبود محمد پنجم، مسجد نیمه ساخته شده و برج حسن، و همچنین شهر قلعه اودیا بازدید خواهیم کرد. در بین گشت های در رستوران سنتی دار الرباطیه جهت صرف ناهار توقف و استراحت خواهیم کرد، ناهار این روز تاجین گوشت و یا مرغ یکی از غذاهای سنتی و خوشمزه مراکشی خواهد بود. پس از پایان گشت به کازابلانکا باز خواهیم گشت (ساعت تقریبی ورود به هتل 5 تا 6 بعدازظهر)

در وقت آزاد عصر و شب هنگام روز دوم و سوم تور این فرصت را خواهید داشت که از دیدنی های شبانه کازابلانکا بازدید کنید، پیشنهاد ما اینست که برای صرف شام به یکی از رستوران های Rick’s Café و یا Le Boudoire بروید و یا برای پیاده روی گشت و گذار ساحل کورنیش و یا مدینای تاریخی شهر کازابلانکا را انتخاب کنید

روز چهارم:

پس از تخلیه اتاق ها و صرف صبحانه در هتل، به سمت شهر زیبای مراکش حرکت خواهیم کرد، این مسیر در کمتر از 3 ساعت طی خواهد شد و پس از ورود برای کمی استراحت و صرف ناهار به رستوران زیبای Shahraman در قلب منطقه تاریخی شهر مراکش خواهیم رفت و پس از صرف ناهار از دیدنی های شاخص و تاریخی شهر مراکش بازدید خواهیم کرد. میدان جماع الفنا، قبور سعدین، قصر باهایا و مسجد کوتوبیا و بازار سنتی مراکش از جمله دیدنی هایی است که در این تور بازدید خواهیم کرد. پس از اتمام گشت به هتل محل اقامت ترانسفر خواهید شد و اتاق ها را تحویل خواهید گرفت. (ساعت تقریبی ورود به هتل 4 تا 5 بعد از ظهر)

در ادامه روز و وقت آزاد این فرصت را خواهید داشت که از دیدنی های شبانه شهر مراکش بازدید کنید، راهنمای تور برای لحظه لحظه شما برنامه خواهد داشت و پیشنهادهای خود را برای بهترین استفاده از وقت آزاد شما ارائه خواهد داد.

روز پنجم:

پس از صرف صبحانه در هتل، برای انجام گشت و بازدید از باغ ها در لابی هتل حضور خواهیم یافت، باغ منارا و باغ و موزه ی زیبای ماجورل اولین مکان هایی است که بازدید می کنیم و پس از آن برای کمی هیجان به منطقه پالمری در حومه شهر مراکش خواهیم رفت. پس از بازگشت در مرکز خرید کاره ادن توقت خواهیم کرد و مسافرین این انتخاب را دارند برای صرف ناهار و خرید به اختیار خود در مرکز خرید باشند، سایرین نیز به هتل ترانسفر خواهند شد.

روز ششم:

پس از صرف صبحانه در هتل، به سمت شهر زیبای تاریخی الصویره حرکت خواهیم کرد. این شهر در ساحل اقیانوس اطلس در غرب کشور مراکش قرار گرفته است. در این تور یک روزه علاوه بر بازدید از مدینای تاریخی شهر الصویره، بازار سنتی، ساحل و بندرگاه شهر و صرف ناهار دریایی از کارگاه های سنتی تولید روغن آرگان بازدید خواهیم کرد. پس از اتمام تور به مراکش باز خواهیم گشت. (ساعت تقریبی بازگشت به هتل 6:30 تا 7:30 بعد از ظهر)

روز هفتم و هشتم:

روز هفتم تور تماما وقت آزاد خواهید داشت که به اختیار و سلیقه ی خود شهر زیبای مراکش را بگردید. طبیعتا راهنمای تور نیز شما را برای استفاده بهتر از زمان راهنمایی خواهد کرد. صبح روز آخر تور برای بازگشت به خانه پس از صرف صبحانه به فرودگاه کازابلانکا ترانسفر خواهیم شد و با پرواز شماره 752 هواپیمایی امارات راس ساعت 14:00 به دبی و از این طریق به تهران پرواز خواهیم کرد. سفر خوش

تورهای ویژه
عضویت در خبرنامه

لطفا صبر کنید