تور مراکش

مراکش سرزمینی جادویی است، این کشور آفریقایی که در نزدیکترین فاصله به قاره اروپا واقع شده است، جذابیت های فراوانی دارد. با هر سلیقه ای که به مراکش سفر کنید دنیایی از دیدنی ها و تفریحات انتظار شما را می کشد. اگر به طبیعت علاقه مندید، مراکش از لحاظ طبیعی دارای طیف گسترده و متنوعی از جاذبه هاست. اگر مشتاق دیدنی های تاریخی باشید، به یکی از غنی ترین سرزمین های تاریخی سفر کرده اید. اگر به دنبال کمی استراحت و یک تعطیلات ساحلی هستید، آگادیر بهترین انتخاب شما خواهد بود. و در آخر اگر فقط می خواهید تفریح کنید، بینگو ! همینجاست، تفریح همینجاست در مراکش.

با توجه به تغییرات اخیر در روند صدور ویزای مراکش، درخواست و صدور ویزای این کشور به حداقل ۱ ماه زمان احتیاج دارد، لذا خواهشمند است در صورت تمایل به استفاده از این تور به تناسب زمان سفر اقدام فرمایید.

ایرلاین مدت اقامت تاریخ حرکت تور مراکش
TK ۷ شب و ۸ روز ۲۴ خرداد ۹۷
خدمات تور مراکش
  • پرواز رفت و برگشت هواپیمایی ترکیش ایرلاین
  • ویزای توریستی مراکش و بیمه مسافرتی تا سقف ۱۰ هزار یورو
  • ۲ شب اقامت در هتل ۵ ستاره شرایتون کازابلانکا به همراه صبحانه
  • ۵ شب اقامت در هتل ۵ ستاره تاپ گرند ساووی مراکش به همراه صبحانه
  • کاملترین برنامه گشت طبق برنامه سفر
  • ۲ وعده ناهار بوفه در رستوران های مراکشی
  • همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران
  • راهنمای محلی انگلیسی زبان در مراکش
  • کلیه ترانسفر ها فرودگاهی
نام هتل درجه توضیحات دوتخته یک تخته ۲ تا ۱۲ سال ۰ تا ۲ سال
Sheraton Casablacana
Le Grand Savoy Marrakech
Star5 × ۸۵۰ یورو
+ قیمت بلیط
۱۲۵۰ یورو
+ قیمت بلیط
۵۵۰ یورو
+ قیمت بلیط
۱۰۰ یورو
+ قیمت بلیط

برنامه سفر تور مراکش

روز اول:

سفر خاطره انگیر ما به پرواز هواپیمایی ترکیش ایرلاین از تهران و از طریق استانبول آغاز خواهد شد. هر چند بنا به درخواست مسافرین اجرای این تور با هواپیمایی امارات در تاریخ مشابه نیز امکان پذیر می باشد.

پس از ورود و انجام تشریفات ورود با همراهی راهنمای تور فرودگاهی کازابلانکا را ترک خواهیم کرد و پس از یک گشت پانورامیک و مختصر به هتل محل اقامت خود ترانسفر خواهیم شد. در این گشت از منطقه آنفا بازدید می کنیم، اندکی در ساحل اقیانوس اطلس در کازا معروف به کورنیش استراحت می کنیم و پس از آن بعد از بازدید از مسجد حسن ثانی به هتل خواهیم رفت

روز دوم:

پس از صرف صبحانه در هتل، گشت یک روزه رباط پایتخت کشور مغرب آغاز خواهد شد، رباط در ۷۵ کیلومتری شرق کازا واقع شده است و طول مسیر کمتر از ۱ ساعت خواهد بود. در شهر رباط از کاخ پادشاهی، بنای یادبود محمد پنجم، مسجد نیمه ساخته شده و برج حسن، و همچنین شهر قلعه اودیا بازدید خواهیم کرد. در بین گشت های در رستوران سنتی دار الرباطیه جهت صرف ناهار توقف و استراحت خواهیم کرد، ناهار این روز تاجین گوشت و یا مرغ یکی از غذاهای سنتی و خوشمزه مراکشی خواهد بود. پس از پایان گشت به کازابلانکا باز خواهیم گشت (ساعت تقریبی ورود به هتل ۵ تا ۶ بعدازظهر)

در وقت آزاد عصر و شب هنگام روز دوم و سوم تور این فرصت را خواهید داشت که از دیدنی های شبانه کازابلانکا بازدید کنید، پیشنهاد ما اینست که برای صرف شام به یکی از رستوران های Rick’s Café و یا Le Boudoire بروید و یا برای پیاده روی گشت و گذار ساحل کورنیش و یا مدینای تاریخی شهر کازابلانکا را انتخاب کنید

روز سوم:

پس از تخلیه اتاق ها و صرف صبحانه در هتل، به سمت شهر زیبای مراکش حرکت خواهیم کرد، این مسیر در کمتر از ۳ ساعت طی خواهد شد و پس از ورود برای کمی استراحت و صرف ناهار به رستوران زیبای Shahraman در قلب منطقه تاریخی شهر مراکش خواهیم رفت و پس از صرف ناهار از دیدنی های شاخص و تاریخی شهر مراکش بازدید خواهیم کرد. میدان جماع الفنا، قبور سعدین، قصر باهایا و مسجد کوتوبیا و بازار سنتی مراکش از جمله دیدنی هایی است که در این تور بازدید خواهیم کرد. پس از اتمام گشت به هتل محل اقامت ترانسفر خواهید شد و اتاق ها را تحویل خواهید گرفت. (ساعت تقریبی ورود به هتل ۴ تا ۵ بعد از ظهر)

در ادامه روز و وقت آزاد این فرصت را خواهید داشت که از دیدنی های شبانه شهر مراکش بازدید کنید، راهنمای تور برای لحظه لحظه شما برنامه خواهد داشت و پیشنهادهای خود را برای بهترین استفاده از وقت آزاد شما ارائه خواهد داد.

روز چهارم:

پس از صرف صبحانه در هتل، برای انجام گشت و بازدید از باغ ها در لابی هتل حضور خواهیم یافت، باغ منارا و باغ و موزه ی زیبای ماجورل اولین مکان هایی است که بازدید می کنیم و پس از آن برای کمی هیجان به منطقه پالمری در حومه شهر مراکش خواهیم رفت. پس از بازگشت در مرکز خرید کاره ادن توقت خواهیم کرد و مسافرین این انتخاب را دارند برای صرف ناهار و خرید به اختیار خود در مرکز خرید باشند، سایرین نیز به هتل ترانسفر خواهند شد.

شامگاه این روز می توانید گشت شبانه و مراسم باستانی مراکش لعب البارود در مجموعه ی بی نظیر Chez Ali تجربه نمایید و برای شام غذاهای سنتی و بی نظیر مراکشی را در این مجموعه میل نمایید، این تور اختیاری است و به میل خود می توانید با پرداخت هزینه در مقصد از این تور استفاده نمایید.

روز پنجم:

پس از صرف صبحانه در هتل، به سمت شهر زیبای تاریخی الصویره حرکت خواهیم کرد. (گشت اختیاری) این شهر در ساحل اقیانوس اطلس در غرب کشور مراکش قرار گرفته است. در این تور یک روزه علاوه بر بازدید از مدینای تاریخی شهر الصویره، بازار سنتی، ساحل و بندرگاه شهر و صرف ناهار دریایی از کارگاه های سنتی تولید روغن آرگان بازدید خواهیم کرد. پس از اتمام تور به مراکش باز خواهیم گشت. (ساعت تقریبی بازگشت به هتل ۶:۳۰ تا ۷:۳۰ بعد از ظهر)

روز ششم:

روز ششم تور تماما وقت آزاد خواهید داشت که به اختیار و سلیقه ی خود شهر زیبای مراکش را بگردید. طبیعتا راهنمای تور نیز شما را برای استفاده بهتر از زمان راهنمایی خواهد کرد.

روز هفتم:

روز هفتم تور تماما وقت آزاد خواهید داشت که به اختیار و سلیقه ی خود شهر زیبای مراکش را بگردید. طبیعتا راهنمای تور نیز شما را برای استفاده بهتر از زمان راهنمایی خواهد کرد.

روز هشتم:

پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها به فرودگاه کازابلانکا ترانسفر خواهیم شد، و با پرواز بازگشت به خانه باز خواهیم گشت. / پایان سفر خوش

MA240397

تورهای ویژه
عضویت در خبرنامه

لطفا صبر کنید