تجربه یک سفر دریایی، نهایت استفاده از زمان، کشف جواهرهای پنهان یونان، بازدید از زیباترین جزایر دنیا و استفاده رایگان از امکانات یک هتل مجلل شناور در آب، آن هم بدون نیاز به ویزا ، فقط و فقط با تور کشتی کروز یونان امکان پذیر است. آژانس آریانهاد از سال 1394 تور کشتی کروز یونان را به صورت انحصاری اجرا نموده و افتخار میزبانی بیش از 5000 نفر از هموطنانمان را در کشتی های کروز Celestyal داشته است.

تاریخ های حرکتمدت اقامتایرلاینفایل پکیج تور
28 اسفند و 6 و 13 فروردین4 شب کروز + 2 شب کوش آداسیترکیشدانلود

خدمات تور:

  • پرواز رفت و برگشت از تهران به ازمیر (از طریق استانبول)
  • 4 شب اقامت در کروز Celestyal Olympia
  • بازدید از شهرها و جزایر یونان طبق برنامه زیر
  • 2 شب اقامت در هتل 5 ستاره تاپ در کوش آداسی
  • خدمات All Inclusive در کل مدت سفر
  • گشت رایگان در جزیره رودس یونان
  • گشت رایگان در جزیره کرت، شهر هراکلیون
  • گشت رایگان در کوش آداسی
  • همراهی راهنمای فارسی زبان
  • بیمه مسافرتی تا سقف 10،000 یورو

خدمات تور: پرواز رفت و برگشت از تهران به ازمیر (از طریق استانبول). 4 شب اقامت در کشتی کروز مجلل Celestyal Olympia. بازدید از شهرها و جزایر یونان طبق برنامه زیر. 2 شب اقامت در هتل 5 ستاره تاپ در کوش آداسی. خدمات All Inclusive (صبحانه، ناهار، شام و نوشیدنی های رایگان) در کل مدت سفر. 3 گشت رایگان شهری (در رودس، کرت و کوش آداسی) همراهی راهنمای مجرب و حرفه ای فارسی زبان. بیمه مسافرتی تا سقف 10،000 یورو

تخفیف ثبت نام زودهنگام

در صورت ثبت نام قبل از 30 دیماه 97 و تسویه حساب در هنگام ثبت نام، معادل 20 درصد از مبلغ ارزی تور به عنوان تخفیف خرید زودهنگام کسر خواهد شد

نوع کابینبزرگسالیک تختهکودک
Inside Cabins1200 یورو + بلیط1500 یورو + بلیط800 یورو + بلیط
Outside Cabins1350 یورو + بلیط1700 یورو + بلیط800 یورو + بلیط
Junior Suites1750 یورو + بلیطN/A1000 یورو + بلیط

توضیحات: مبلغ ۲۰ درصد تخفیف بر روی قیمت ارزی پکیج در صورت ثبت نام تا تاریخ ۳۰ دیماه و تسویه حساب در هنگام ثبت نام اعمال خواهد شد. از آنجایی که این تور بدون ویزا انجام می شود، سپردن ضمانت نامه، وجه نقد و یا چک تضمین شده ی بانکی معادل ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان جهت ضمانت بازگشت به ازای هر نفر قبل از حرکت تور الزامی می باشد. عدم ارائه ضمانت نامه بعد از ثبت نام به معنای انصراف از تور خواهد بود و مشمول جرایم انصراف می گردد. مبلغ ضمانت نامه ممکن است پس از بررسی مدارک مسافر (پاسپورت های قبلی و مدارک شغلی) ممکن است افزایش و یا کاهش یابد. با توجه به حساسیت موضوع ورود بدون ویزا به یونان و سپردن ضمانت های سنگین مالی و اعتباری به مقامات یونانی جهت ضمانت بازگشت کلیه مسافران از این سفر، آژانس آریانهاد حق جلوگیری از ثبت نام مسافرین، بنا به صلاحدید کارشناسان آژانس را برای خود محفوظ می دارد. طبق مقررات کشتی، پس از ثبت رزرو (عقد قرارداد و یا وصول درخواست) کنسل کردن و یا تغییر نام امکان پذیر نیست، بنابراین پس از ثبت رزرو هر گونه تغییر و یا ابطال شامل جریمه ای معادل ۱۰۰% از مبلغ کل قرارداد می گردد. عقد قرارداد و یا ارسال درخواست به آژانس آریانهاد به معنای تفهیم و قبول کلیه شرایط قید شده در بالا می باشد.

روزشهر یا جزیرهساعت ورودساعت خروج
روز اولازمیر / کوش آداسی13:00
جزیره پاتموس یونان17:4521:30
روز دومجزیره رودس یونان07:0018:00
روز سومجزیره کرت یونان (هراکلیون)07:0012:00
جزیره سانتورینی یونان16:3021:30
روز چهارمآتن07:0011:30
جزیره میکونوس یونان18:0023:00
روز پنجمکوش آداسی07:30

سوالات متداول FAQ

با وجود اینکه یونان عضو حوزه شنگن می باشد، چگونه این تور بدون نیاز به ویزا انجام می شود؟

توافق های صورت گرفته بین وزارت گردشگری یونان و مقامات ترکیه این امکان را برای شهروندان کشور ترکیه فراهم کرده که بدون نیاز به ویزا و فقط از طریق کشتی های کروز شرکت Celestyal از یونان و جزایر یونان بازدید نمایند، شرکت ما با سپردن ضمانت نامه های سنگین، توانسته این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده که از این توافق استفاده کنند و بدون ویزا از جزایر یونان و همینطور شهر آتن بازدید کنند.

آیا از جزایر یونان و آتن بازدید خواهیم کرد (در زمان توقف در جزایر از کشتی پیاده خواهیم شد)؟

در تمامی شهرها و جزایری که طبق برنامه سفر کشتی توقف خواهد داشت، از کشتی پیاده خواهید شد و امکان بازدید از جزایر به اختیار خودتان فراهم می باشد، در کشور یونان در هیچ هتلی اقامت نخواهید داشت و کشتی کروز تمامی امکانات یک هتل ۵ ستاره تاپ را دارا می باشد.

کشتی کروز Celestyal Olympia چه امکاناتی دارد؟

کشتی Olympia تمامی امکانات یک هتل 5 ستاره را دارا می باشد. در مجموع 733 کابین داخلی، خارجی و سوئیت در 11 طبقه با ظرفیت پذیرش بیش از 1800 نفر مسافر را دارد. 7 لاین آسانسور، 4 رستوران، 10 بار نوشیدنی و کافی شاپ، 3 سالن آمفی تئاتر و موسیقی، استخر، سالن بدنسازی و اسپا، و 540 نفر پرسنل، همگی برای آسایش شما و خلق تجربه و خاطره ای ماندگار از سفر، آماده می باشند. هر یک از کابین های کشتی دقیقا مانند یک اتاق در هتل، تمامی امکانات رفاهی و اقامتی مانند، مینی بار، تلویزیون، حمام و دستشویی مستقل، گاو صندوق و سایر وسایل مورد نیاز اقامتی را دارا می باشند.

آیا راهنمای فارسی زبان، گروه مسافرین را در این تور همراهی خواهد کرد؟

بله، راهنمای فارسی زبان در تمامی مدت سفر با کشتی کروز، در کشتی مستقر خواهد بود. شما را در گشت های رایگان داخل جزایر همراهی خواهد کرد و در کشتی راهنما و پاسخگوی سوالاتتان خواهد بود.

برنامه گشت های داخل جزایر یونان، به چه صورتی می باشد؟

در هر یک از گروه های تور کشتی کروز یونان، سعی کرده ایم که 2 یا 3 گشت را در شهرها و جزایر یونانی به صورت رایگان در پکیج تور کشتی کروز، ارائه دهیم، که در خدمات تور که در بالا ذکر شده، قابل مشاهده است. در شهرها و جزایری که گشت رایگان در خدمات تور ذکر نشده است نیز می توانید به اختیار خود و با هماهنگی راهنمای تور خود، گشت های اختیاری را خریداری و استفاده نمایید.

برنامه خدمات غذایی کشتی چگونه است؟

در مدت اقامت در کشتی کروز ، تمامی مسافرین از خدمات All Inclusive استفاده خواهند کرد. بدین معنا که صبحانه، ناهار و شام در ساعات مشخصی از روز به صورت رایگان در رستوران های کشتی کروز سرو خواهد شد. و می توانند از تمامی نوشیدنی های رایگان در بارها و کافی شاپ های کشتی کروز فارغ از ساعت و زمان، استفاده نمایند.

در زمان هایی که در جزایر توقف داریم، ناهار و یا شام کشتی را از دست خواهیم داد؟

صبحانه، ناهار و شام، در ساعات مشخصی در 2 یا 3 رستوران کشتی کروز سرو می شود (مانند تمامی هتل های All Inclusive). در صورتی که در آن زمان در جزیره و یا شهری توقف داشته باشید، می توانید به کشتی بازگردید و از خدمات غذایی کشتی استفاده کنید. در غیر اینصورت ناهار و یا شام کشتی را از دست خواهید داد. هر چند برنامه سرو غذا در رستوران ها تا حدودی با توقف کشتی کروز در جزایر هماهنگ است. برای مثال در روزی که کشتی کروز ساعت 19 در جزیره ای توقف دارد، سرو شام کمی زودتر از زمان معمول آغاز می شود. تا بتوانید ابتدا شامل را میل کنید و بعد برای بازدید از جزیره از کشتی خارج شوید.

آیا محدودیتی برای سوار و پیاده شدن از کشتی وجود دارد؟

خیر، هیچ محدودیتی برای ورود و خروج به کشتی وجود ندارد. می توانید به دفعات در هر ساعت و زمانی که کشتی کروز در جزیره ای توقف دارد، از کشتی خارج شوید و یا به کشتی بازگردید.

آیا کشتی کروز در تمامی جزایر پهلو می گیرد؟ و یا برای رفت و آمد به جزیره ها باید از قایق استفاده کرد؟

در تمامی جزیره ها، به غیر از سانتورینی کشتی در بندر پهلو می گیرد. و قدم زنان وارد جزیره می شوید. ولی با توجه به شرایط سواحل سانتورینی، امکان پهلو گرفتن وجود ندارد. برای رفت و آمد به کشتی باید از قایق های کوچکتر که کشتی کروز به طور رایگان در اختیار می گذارد، استفاده کنید. برای ورود و خروج به کشتی در این جزیره هم هیچ محدودیتی وجود ندارد.

آیا امکان دسترسی به اینترنت در کشتی کروز فراهم است؟

بله، ولی رایگان نیست. برای استفاده از اینترنت در کشتی کروز، باید بر مبنا ساعت به مرکز اینترنت کشتی هزینه پرداخت کنید، که به صرفه نیست. و به دلیل ارتباط ماهواره ای کیفیت خوبی نیز ندارد. بهترین راه دسترسی به اینترنت، خرید یک سیم کارت یونانی است، که راهنمای تور در اولین جزیره شما را برای خرید سیم کارت راهنمایی خواهد کرد.

هر چند در هر یک شهرها و جزیره های یونان، در تمامی کافه ها و رستوران ها، اینترنت به صورت رایگان وجود دارد.

Celestyal Cruises Fleet

Celestyal Olympia

Celestyal Crystal

کلمات کلیدی: “تور کشتی کروز یونان” “تور جزایر یونان بدون ویزا” “تور کشتی کروز یونان بدون نیاز به ویزا” “تور یونان بدون ویزا” “تور کشتی کروز یونان” “تور کشتی کروز”