تور کشتی کروز یونان

کشتی کروز یونان 1400

هنوز برنامه ای برای تور کشتی کروز یونان 1400 اعلام نشده است. به محض اخذ مجوزها لازم برای اجرای کشتی کروز یونان در دوران پاندمی کرونا از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

تجریه یک سفر رویایی، تور کشتی کروز یونان نهایت استفاده از زمان، کشف جواهرهای پنهان یونان، بازدید از زیباترین جزایر دنیا و استفاده رایگان از امکانات یک هتل مجلل شناور در آب، آن هم ، فقط و فقط با تور کشتی کروز یونان بدون ویزا امکان پذیر است. آژانس آریانهاد از سال 1394 تور کشتی کروز یونان را به صورت انحصاری اجرا نموده و افتخار میزبانی بیش از 5000 نفر از هموطنانمان را در کشتی های کروز Celestyal داشته است.

تور کشتی کروز یونان تابستان 98 با 2 کشتی از ناوگان شرکت سلستیال اجرا خواهد شد. کشتی کروز مجلل Crystal Cruise برنامه 8 روزه. کشتی کروز یونان و Celestyal Olympia برنامه 5 روزه. کشتی کروز یونان را در تابستان اجرا کردند.

تور کروز یونان در پاییز امسال نیز با 2 کشتی فوق ادامه خواهد داشت. المپیا برنامه تابستان را تا اواخر آبان ادامه خواهد داد. و کریستال از 8 آبان 98 برای اولین بار از استانبول به جزایر یونان خواهد رفت.

تمامی برنامه های. کشتی کروز یونان بدون نیاز به ویزا می باشد. و مسافران عزیز ما می توانند، بدون دغدغه درخواست ویزای یونان به این کشور سفر کنند. با کلیک بر روی نشان هر یک از کروزهای سلستیال در ادامه. می توانید تورهای در حال اجرای این 2 کشتی کروز را مشاهده نمایید.