سانتورینی زیباترین جزیره یونان

جزیره سانتورینی ، یکی از زیباترین مکانهای دنیا، از معروفترین جزایر یونان است. این جزیره که در 120 کیلومتری جنوب شرقی سرزمین اصلی یونان است از یکی از بزرگترین انفجارهای آتشفشانی تاریخ به جا مانده است.

سانتورینی

سانتورینی را معمولا با ساختمانهای سفید با گنبد لاجوردی رنگ آن، غروب عاشقانه معروف این جزیره و سواحل گوگردی بازمانده از انفجار آتشفشانی آن بیشتر می شناسند.

ساحل غربی جزیره، با وجود 2 دهکده معروف فیرا (Fira) و اویا (Oia) مورد اقبال گردشگران بیشتری قرار میگیرد. در این سمت از جزیره با توجه به شرایط جغرافیایی بازمانده از انفجار آتشفشانی معمولا در ارتفاع بالایی نسبت به سطح دریا قرار گرفته است. برای رفت و آمد و پیاده و سوار شدن از کشتی کروز می بایست از تله کابین معروف جزیره استفاده کرد.

حال اینکه در ساحل شرقی که جزیره سانتورینی فضای بیشتر همسطح با دریا دارد، سواحل با شنهای سیاه رنگ و یا قرمز رنگ، جایی برای استفاده و لذت بردن از ساحل و دریاست.

در تمامی تورهای کشتی کروز یونان آریانهاد سعی شده است سانتورینی در برنامه تور گنجانده شود. در تور کشتی کروز یونان تابستان 98 با کشتی کروز Celestyal Crystal در روزهای ششم و هفتم تور در سانتورینی توقف خواهیم داشت.

در تور کشتی کروز یونان بدون نیاز به ویزا می توانید از جزیره سانتورینی که یکی از زیباترین مکان های دنیاست، بازدید کنید. 2 روز کامل فرصت دارید تا از زیباییهای جزیره سانتورینی لذت ببرید.